Hizmet Sektörü

İstaç İş Başvurusu

İBB İstaç iş başvurusu ve kariyer olanakları. İstaç personel ve eleman alımı hakkında bilgiler, nasıl iş başvurusu yapılacağı hakkında bilgiler verilmektedir.

İstaç Hakkında Kısaca Bilgi

İstaç, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan bir kuruluştur. 1994 yılından günümüze bir çok ulusal ve uluslar arası yenilikleri başarmıştır. Dünden bugüne geliştirmiş olduğu ve topladığı bilgi birikimi ile İstanbul ilimiz başta olmak üzere tüm Türkiye’ye atık yönetimi konusunda destek olmaktadır ve tecrübelerini paylaşmaktadır.

Atık yönetimi faaliyetlerini başarı ile gerçekleştiren İstaç, evsel ve tıbbi atıkların bertaraf edilmesi, ambalaj, inşaat ve hafriyat atıklarının geri dönüşümü, düzenli depolama sahalarının kurulumu ve işletilmesi, çöp gazlarından elektrik üretilmesi, meydanların ve sokakların temizlenmesi gibi birçok alanda faaliyet göstermekte olan bir firmadır.

İstaç insan kaynakları sayfasında iş başvurusu ve staj olanakları hakkında bilgiler verilmektedir. Personel ihtiyacı olduğunda kurum kendi sitesi üzerinden duyuru yapmaktadır. Zaten sizlere vereceğimiz kariyer sayfası üzerinden işçi alımı, eleman alımı gibi duyuruları takip edebileceksiniz. Staj başvurularınızı ise yaz ve kış olmak üzere iki dönem üzerinden yapabilirsiniz. Staj başvurunuzu bizzat İstaç’a giderek yapabilirsiniz.

İstaç İş Başvurusu

İstaç iş başvurusu yapmak için bu linke tıklayınız. İstaç kariyer ve insan kaynakları sayfasında kariyer imkanları ve staj başvuruları hakkında bilgiler alabilir ve online iş başvurusu yapabilmeniz için gerekli olan direktifleri alabilirsiniz.

İstaç İletişim Bilgileri

Adres: Paşa Mah. Piyalepaşa Blv. No:74 34379 ŞİŞLİ / İSTANBUL
Telefon: 0 212 – 368 26 00
Web Sitesi: https://www.istac.istanbul/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu