Giyim Firmaları

Zara İş Başvurusu

Zara İş İlanları

Zara iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler. İnditex Zara iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir pozisyon seçerek online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Zara Hakkında Kısaca Bilgi

Türkiye’nin en tanınmış giyim mağazalarından bir tanesi olan Zara, müşterilerinin memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmak için çeşitli politikalar izleyen bir markadır. Müşterilere ne kadar iyi hizmet sunulursa, müşteri yine o markayı tercih eder. Güler yüzlü hizmet ve müşterinin aradığı ürünü, müşteriye en hızlı ve kolay şekilde sunmak o müşterinin tekrar aynı markayı tercih edeceğine işarettir. Bu şekilde hem mağaza kazanır hem de çalışanlar kazanır.

Bu mağazalarda çalışmak için insanlarla olan iletişimin ve çalışanlarının kendilerine olan güvenin üst seviyede olması şarttır. O yüzden her başvuru yapan Zara’da kariyerine başlayamaz. Zara, mağazalarında çalışmak üzere işe alacağı personeli sözlü ve sınavlı mülakatlara tabi tutar ve elemeler sonucunda başarılı olanları bünyesinde çalışmak üzere işe alır.

Zara, sizler için her zaman iyi bir referans olacaktır. Çizmiş olduğunuz kariyer yolunda Zara gibi markaların bulunması iş hayatınıza olumlu etkiler yapar. Yine Zara firması sizi işe almadan önce çalıştığınız markaları, mağazaları inceler. Aynı zamanda iyi referanslarınız varsa sizi bünyesine kabul eder. Bu tip yerler daha çok tecrübeli elemanları işe almaktadır. Çünkü tecrübeli kişilere işi öğretmeye gerek yoktur ve bu tip mağazalara kolay şekilde adapte olurlar.

Zara Lise Mezunu Alıyor mu?

Zara Lise mezunu olanların Zara mağazalarında çalışabilme şansı bulunabilir. Ancak, Zara’nın işe alım politikaları farklılık gösterebilir ve şirketin belirli bir lisans mezunu arayışı olmayabilir. Ancak, çalışanların niteliklerinin yanı sıra deneyimleri ve yetenekleri de önemlidir. Zara iş başvurularını kendi web sitesi veya kariyer siteleri üzerinden alır. Şirket kariyer sayfasını ziyaret ederek, iş başvurusu süreci ve şirketteki açık pozisyonlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Zara Sahibi Nereli?

Zara, İspanyol moda perakendecisi Inditex’in bir markasıdır ve şirketin merkezi İspanya’nın A Coruña şehrinde bulunmaktadır. Inditex’in kurucusu ve ana hissedarı olan Amancio Ortega, İspanyol bir iş adamıdır. Aynı zamanda dünyanın en zengin insanları arasında yer almaktadır. Amancio Ortega, 28 Mart 1936 tarihinde İspanya’nın La Coruna şehrinde doğdu. 1963 yılında, eşi Rosalía Mera ile birlikte evlerinin bodrum katında ilk konfeksiyon atölyelerini açtılar. 1975 yılında, Zara markasını yarattılar ve bugün Inditex’in en önemli markalarından biridir.

Bugün, Inditex dünya çapında 7 binden fazla mağaza ile 90 ülkede faaliyet göstermektedir.  Aynı zamanda yaklaşık 200 bin çalışana sahiptir.  Amancio Ortega, bugün dünya çapında milyarlarca dolarlık bir servete sahiptir. Bununla birlikte hayırseverlik faaliyetlerine de önemli katkılarda bulunmaktadır.

Zara İş Başvurusu

Zara iş başvurusu için bu linke tıklayabilir ve açık iş pozisyonlarından birini seçip online iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnditex Zara İş İlanları

Zara iş ilanları için bu linke tıklayarak Linkedin üzerinde yer alan güncel ilanları görebilir ve cv, özgeçmiş bilgilerinizi Zara insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Zara İş Başvuru Formu

Şirket iş başvuru formu ve Zara part time iş başvurusu için bu linke tıklayabilir ve detayları açılan sayfada inceleyebilirsiniz.

Zara İletişim Bilgileri

Adres: Kocatepe mah. Paşa cad. FF blok 163, D:164, 34200 İstanbul
Telefon No: 0 800 211 10 02
Web Sayfası: https://www.zara.com/tr/

Diğer güncel iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu