E-Ticaret Siteleri

Trendyol İş Başvurusu : Home Office ve Trendyol Express İş İlanları

Trendyol iş başvurusu ve personel alımı. Trendyol iş ilanları içerisinden size uygun açık iş pozisyonu seçerek online başvuru yapabilirsiniz. Trendyol Express iş başvurusu ve Home Office iş olanakları.

Trendyol Hakkında Genel Bilgiler

2010 senesinde açılan Trendyol Türkiye’nin elektronik ticaret alanında en büyük ve en çok tercih edilen alışveriş sitesi olmaktadır. Dünyada yer alan alışveriş siteleri içinde sayılı markalardan biri olan Trendyol, Trendyol Grup çatısı altında faaliyet göstermektedir. Ülkemizde yer alan sayılı araştırma ve geliştirme merkezlerinden bir tanesi Trendyol Tech olmakla birlikte bir de kendine ait bir taşıma ağına da sahiptir. Trendyol Express sadece Trendyol üzerinden yapılan alışverişleri müşterilere ulaştıran bir taşıma ağıdır. Bunların dışında Trendyol Go ise yemek ve market hizmetlerinin taşınmasını sağlayan bir kolu olarak faaliyet gösterir.

Trendyol ilk kurulduğu dönemde özellikle giyim ve moda üzerine bir site olarak hayatımıza girmişti. Özellikle makul fiyatlar ile birlikte herkese hitap edebilecek alternatifler sunduğu için kısa sürede pek çok kişi tarafından tercih edilen bir site haline geldi. Zaman içinde bu kategorilere çok daha farklı kategoriler de eklendi ve bu günkü Trendyol haline gelmiş oldu. Trendyol üzerinde aklınıza gelebilecek her türlü ürünü bulmanız mümkün olmaktadır. Kısa sürede kategorilerinde artış sağlanan Trendyol aynı zamanda kendi markalarını da çıkarmayı başardı. Trendyol Milla isimli giyim markası daha sonra farklı uzantılar ile her kesime ve yaşa hitap edebilecek alternatifleri sunmaya başladı.

Trendyol son dönemde market ve yemek alışverişleri için de bir alternatif oluyor. Bölgenizde hizmet veren market ve restoranlardan alışveriş yapabilmenin bir yolu olan Trendyol yemek ve market kısmında oldukça cazip alternatifler ve fiyatlar ile alışveriş yapabiliyorsunuz. Trendyol Go bu alışverişlerinizi kuryeler ile hızlıca sizlere ulaştırmakta. Son olarak ikinci el uygulaması olan Dolap da Trendyol tarafından sağlanan bir hizmet. Kullanmadığınız eşyaları Dolap üzerinden satabilir ya da siz alışveriş yapabilirsiniz.

Trendyol İş Başvurusu

Trendyol iş başvurusu yaparak sizde Trendyol çalışanı olabilirsiniz. Bu linke tıklayarak Trendyol iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Trendyol İş İlanları

Trendyol iş ilanları ve çalışanlarla iletişim kurmak, online cv ve özgeçmiş göndermek için Trendyol Linkedin sayfasını da kullanabilirsiniz.

Trendyol Express İş Başvurusu

Trendyol Express iş başvurusu yaparak moto kurye ve kurye olarak çalışabilirsiniz. Bu linke tıklayarak Trendyol Ekspress iş başvurusu yapabilirsiniz.

Trendyol İş Başvurusu Home Office

Trendyol home office iş başvurusu için genel başvuru yapabilirsiniz. Eğer Trendyol insan kaynakları departmanı bu konuda iş gücüne ihtiyacı varsa size geri dönüş yapacaktır. Bunu cv bilgilerinizde belirtmeniz gerekir.

Trendyol Evde Paketleme İşi

Trendyol evde paketleme işi için telefon üzerinden ya da Trendyol depolarından bilgi almalısınız. Trendyol ile ortak çalışan bazı şirketlerde bu işi yapıyor olabilir.

Trendyol Express İşe Alım Süreci

Trendyol Express iş başvurusu yaptıktan sonra özgeçmiş bilgileriniz Trendyol cv havuzuna eklenir. Kurye ya da diğer pozisyonlarda iş ihtiyacı doğduğunda havuzdaki cv ve özgeçmişler incelenir ve sizinle mülakat için iletişime geçilir.

Trendyol Depo İş İlanları

Trendyol depo iş ilanları için üst kısımda verdiğimiz linklerden faydalanabilir ya da bizzat Trendyol depolarına giderek cv dosyanızı bırakabilirsiniz.

Trendyol Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu

Trendyol müşteri hizmetlerinde çalışmak için üst kısımdaki linklerden cv dosyanızı Trendyol insan kaynaklarına gönderebilir ve çalışmak istediğiniz departmanı Trendyol Müşteri Hizmetleri olarak belirtmeniz gerekir.

Trendyol İletişim

Trendyol Adres Bilgisi: Maslak Mah. Saat Sk. Spine Tower Sitesi No:5 İç Kapı No:19 Sarıyer İstanbul
Trendyol Telefon: 0850 759 15 15
Trendyol Web: https://www.trendyol.com/

Bir Yorum

  1. İşitme Engelliyim dudaktan okuyorum ve işitme cihaz kullanıyorum ve iyi duyuyorum iş arıyorum siz engelli işçi arıyorsanız başvurum. Is ihtiyaçim var acil ise girmek istiyorum Ikiz çocuklarım var yeni doğdular maddi durumumuz iyi değil is arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu