İnşaat Firmaları

Tekfen İş İlanları ve İş Başvurusu

Tekfen iş başvurusu için tıklayınız. Tekfen iş ilanları ve personel, işçi alımı. Tekfen İnşaat Yurtiçi ve Yurtdışı iş ilanlarına sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Tekfen Hakkında

Tekfen İnşaat, müteahhitlik faaliyetleri gerçekleştiren firmalardan bir tanesidir. 1956 yılında kurulan Tekfen İnşaat, ilk kurulduğu zamanlarda mühendislik danışmanlık şirketiydi. Aradan geçen elliden fazla sene de oldukça büyük bir gelişim göstererek, kalite standartlarını üst seviye de tutan Tekfen İnşaat, günümüzün zorlu şartlarında en büyük inşaat firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. İstikrarlı ve sürekli büyümeyi devam ettirmektedir.

Tekfen İnşaat, Tekfen Holding bünyesinde kurulmuştur. Türkiye dışında Ortadoğu, Orta Asya, Orta ve Doğu Avrupa, Kafkasya gibi uluslar arası bölgelerde iş yapan ve tanınmış bir markadır. Tekfen İnşaat, ağır inşaat işlerinden rafireniler, petrokimya tasislerine, boru hatlarından deniz yapılarına ve büyük endüstriyel işleme tesislere kadar her türlü yapıyı büyük bir başarı ile yaparak saygınlık kazanmıştır. Tekfen Holding bünyesinde yer alan Tekfen İnşaat, kardeş şirketleriyle ve stratejik ortakları ile birlikte dünya çapında birçok tesis yapmaktadır.

Böyle dev bir inşaat firması ile çalışmak istemez misiniz? Yurtiçi ve Yurtdışı iş imkanları ile size dilediğiniz kariyer fırsatını sunuyor. Tekfen İnşaat, kariyer sayfasında kariyer planlaması, iş ilanları, iş başvurusu ve staj başvurusu linklerini bulabilirsiniz. Kariyer sayfasına girdiğinizde hemen üst kısımda yer alan “Kariyer” yazısına tıkladığınızda alt kısımda yeni menüler açılacak. Bu menülerden iş başvurusu yazısına tıklayabilirsiniz. Tekfen İnşaat işçi alımı, personel alımı, açık iş pozisyonları ve daha fazlasını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Tekfen İş Başvurusu

Tekfen iş başvurusu için tıklayınız. Tekfen insan kaynakları sayfadından online iş başvurusu yapabilir ve özgeçmiş dosyanızı firmaya gönderebilirsiniz.

Tekfen İş İlanları

Tekfen iş ilanları için tıklayınız. Tekfen Linkedin sayfasından açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. Tekfen Linkedin üzerinden cv bilgilerinizi Tekfen insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Tekfen İnşaat İş İlanları

Tekfen İnşaat iş ilanları için üst kısımda verdiğimiz iki linkten istediğinizi kullanabilirsiniz.

Tekfen Yurtdışı İş İlanları

Tekfen Yurtdışı iş ilanları için üstte verdiğimiz online iş başvuru formunu doldurabilir ve göndereceğiniz cv dosyanızda hangi ülkede çalışmak istediğinizi yazabilirsiniz.

Tekfen Katar İş İlanları

Tekfen Katar iş ilanları için cv dosyanıza Katar’da çalışmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Aynı zamanda Kazakistan veya diğer ülkelerde çalışmak istiyorsanız cv dosyanızda bunu belirtin.

Tekfen Koleji İzmir, Tekfen Tanap, Tekfen Elektrik ve diğer Tekfen şirketlerinde çalışmak içinde Tekfen insan kaynakları sayfasınfa yer alan iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Salam mən Samid musayev 2005 2023 A.kadar hep iskeleçi ekibpbaşi formen SUPERVAZOR olaraq çlişdim sizin katar projenizde çalişmaq istərdim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu