Akaryakıt Sektörü

TPİC İş Başvurusu ve Personel Alımı

TPİC iş başvurusu için tıklayınız. TPİC personel alımı hakkında bilgiler. TPİC sondaj iş başvurusu ve kariyer olanakları.TPİC sondaj iş ilanları ve online cv gönderme linkleri.

TPİC Hakkıda

TPIC, 1988 yılında kurulmuştur ve TPAO’ya (Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı) bağlı bir kuruluştur. Uzun ismi Turkish Petroleum International Company demektir. Faaliyetleri ise arama, üretim yapma ve petrol ticareti bulunur. En son 2013 yılında BOTAŞ’a devredilmiştir. Bu devirden önce 150 milyon dolar olan sermayesi 500 milyon dolara çıkarılmıştır. Bu devir Bakanlar Kurulu kararı ile gerçekleşmiştir. TPIC’de aktif olarak 926 çalışan bulunmaktadır ve ihtiyaç halinde de personel alımları yapılmaktadır.

TPIC, işe alacağı personel ihtiyacını öncelikle belirler. İhtiyaç duyulan iş pozisyonlarını kariyer sitelerinde, duyuru sayfasında ya da gazete ilanları ile insanlara duyurur. Bu iş alanlarına uygun olan adayları mülakat için davet eder. Eğer bu görüşmeler olumlu olursa personel alımı gerçekleştirir. İşe kabul edilen yeni personeline işe alışması ve işini benimsemesi için bütünleşme süreci uygulanır.

TPIC personeli özverili çalışmaları ile bu şirketi her geçen gün daha da iyi pozisyona getirmektedir. Ulusal ve uluslar arası pazarda oldukça dikkat çeken bir kuruluş olan TPIC, çalışanlarına iyi imkanlar sunar ve en iyi hizmeti almak için bütünleşme süreçlerini ciddi ve profesyonel bir şekilde yapar. Tpic iş ilanlarını kariyer sitelerinden takip etmek ve başvurunuzu bırakmak sizin için daha avantajlı olacaktır. O yüzden sizlere direk kariyer linklerini vereceğiz.

TPİC İş Başvurusu

TPİC iş başvurusu için tıklayınız. TPİC kariyer sayfasında bulunan online iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi kurumun insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

TPİC Personel Alımı

TPİC personel alımı yapmakta olan bir şirkettir. Üst kısımda verdiğimiz link üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz.

TPİC Sondaj İş Başvurusu

TPİC Sondaj iş başvurusu için üst kısımda verdiğimiz linkleri kullanın. Cv bilgilerinize ne iş yapmak istediğiniz belirterek TPİC insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu