Kamu İş İlanları

Aselsan İş Alım Şartlarını açıkladı..

yüzlerce açık iş ilanı... teknisyen,tekniker,şöför alımları başladı...

aselsan detayları açıkladı..yüzlerce açık iş ilanı… teknisyen,tekniker,şöför alımları başladı…

ASELSAN PERSONEL ALIM DETAYLARI…

ASELSAN ailesinin bir parçası olabilmek için ilk adım olan iş başvuru formunu doldurmak üzeresiniz. Sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer hedefleriniz ile örtüşen en uygun iş fırsatları için başvurunuzdaki bilgilerin doğru, açık, anlaşılır ve güncel olması önemlidir.

ASELSAN‘da öğrenciler (Stajyerlik ve a Yetenek), yeni mezunlar ve deneyimli adaylar için iş fırsatları bulunmaktadır. Başvurunuzu yapmadan önce ASELSAN bünyesindeki çalışma alanları hakkında bilgi sahibi olmak üzere “Çalışma Alanlarımız” bölümüne göz atmanızı öneririz.

ASELSAN‘a başvuru yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç konu aşağıda paylaşılmıştır.

ASELSAN İş Başvuru Formu’nu doldurmak için önce bir kullanıcı kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için Kayıt Uygulama Ekranı’ndan “Yeni Kayıt”, “Kayıt Güncelle”,  “Şifremi Unuttum” ve “Şifre Değiştirme” işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kayıt işlemleri için aktif bir e-posta adresine ve T.C. Kimlik numarası bilginize ihtiyaç duyacaksınız. T.C. vatandaşı olmayan ve dolayısıyla T.C. kimlik numarası bilgisine sahip olmayan adaylarımız e-posta adresleriyle kayıt işlemlerini yapabilmektedirler.

Kaydınızı oluşturup doğru şifre ve doğrulama kodunu girdiğiniz zaman iş başvuru sistemi ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekrandan mezuniyet durumunuza göre başvuru tercihinizi işaretleyerek ilgili soruları cevapladıktan sonra ASELSAN yönergelerine uygun bir aday iseniz iş başvurunuzu yapmaya başlayabilirsiniz. Formu doldururken “Başvuruyu Kaydet” tuşuna bastığınızda bilgileriniz doldurduğunuz kadarıyla kaydedilir ancak ASELSAN‘a gönderilmez; başvurunuzu tamamladığınızda “Başvuruyu ASELSAN‘a Gönder” tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra başvurunuz değerlendirilebilmek için başvuru havuzumuza ulaşacaktır.

Siz de ASELSAN‘lı olmak istiyorsanız başvuru formu için tıklayınız.​

ASELSAN AÇIK İŞ POZİSYONLARI İÇİN TIKLAYIN…

ASELSAN PERSONEL ALIMI
ASELSAN PERSONEL ALIMI

SİZLERDE DİĞER İLANLARIMIZA BAKABİLİR AYRICA ARALARINDAN SİZE UYGUN OLANLARI İNCELEYİP BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ…

Gemak İş Başvurusu

Alp Havacılık İş Başvurusu

İSTER EV İSTER İŞ YERİNİZDE KARŞILAŞTIĞINIZ ANİ OLAN ARIZALARA EN KISA SÜREDE MÜDAHALE ETMEK İÇİN ACİL TAMİR YARDIM SİTENİZ.

TEKNİK OLARAK ELEKTRİK,ELEKTRONİK VE MEKANİK ANLAMDA SİZLERE TAMİR DESTEĞİ SUNAN HEMEN TAMİR ET SİTEMİZ SİZLERİN DESTEĞİ İLE BÜYÜYOR.

SİZDE SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN…

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu