Otopark Firmaları

İspark İş Başvurusu Formu – 2022 Hızlı Başvuru Yap

İspark iş başvurusu formu üzerinden online olarak hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz. İspark iş ilanları içerisinde yer alan açık iş pozisyonlarından birine başvuru yaparak kariyerinizi İspark’ta devam ettirebilirsiniz.

İspark Hakkında Bilgi

İspark, İstanbul’un en büyük otopark işletmesidir. 2005 senesinde kurulmuş olan İspark İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakidir. İspark “Güler yüzlü hizmet ve güvenle park” sloganı ile İstanbullulara hizmet vermektedir. İstanbul halkına güvenli, kaliteli ve modern bir otopark hizmeti veren İspark çalışmalarına yoğun bir şekilde devam etmektedir.

İspark kurulduğunda amaç olarak İBB’ye ait olan açık otoparkları, katlı ya da yol üstü otoparkları devir alıp tek bir çatı altından kaliteli ve sistemi olarak yönetmeyi benimsemiştir. Aynı zamanda İstanbul’un trafik sorununu da en aza indirmek için uğraşan bu firma şehir içi trafiğin azaltılması için projeler üretmektedir. İspark trafik sorununa çözüm bulmak için otopark sistemlerinin yer altı yada katlı otopark olması için çeşitli projeler sunmuştur.

İspark ayrıca trafiğin yoğun olduğu bölgelerde kısa süreli park sistemini teşvik etmektedir. Uzun süreli park yerlerinin ise trafiğin daha az olduğu bölgelere teşvik ediyor. Bu durum şu şekilde oluyor. Örneğin trafiğin yoğun olduğu Şişli gibi merkez yerlerde 1 saat park ücretinin 5 tl olması ve yine Maltepe İDO önünde aynı fiyata gün boyu park ücretinin 5 TL olması insanları trafiğin az olduğu noktalara yöneltmektedir.

İspark İş Başvurusu

Büyük bir kuruluş olan İspark, devamlı işçi alımı, personel alımı ve eleman alımı yapmaktadır. İspark açık iş pozisyonları, İspark kariyer sayfası ve insan kaynakları sayfası üzerinden detayları almak, online iş başvuru yapmak buraya tıklayınız.

İspark İletişim Bilgileri

İspark Adresi: Yamanevler Mahallesi Alemdağ Caddesi Karacabey Sokak No:4 Ümraniye – İSTANBUL
Telefon No: 0216 635 00 00
Web Site: https://ispark.istanbul/

15 Yorum

  1. Ispar elamanı başvurusu yapmak istedim özel silahlı kimlik kartim var ist esenyurtta oturuyorum

  2. İş arıyorum, lütfen çok ihtiyacım var ehliyetim var açok lisede cok az bir kredim kaldı mezun olmak için ihtiyaç sahibiyim ilginizi istiyorum saygılarımla

  3. İspark çatısı altında çalışmak istiyorum E sınıfı ehliyet src 2 src 4 şoför karti piskoteknik belgelerim mevcuttur saygılarımla

  4. İst .ümraniyede oturuyorum ispark ta işe girmek istiyorum b sınıfı ehliyetim var ehiyetli ehliyetsiz farketmez her işte çalışırım .lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu