Holdingler

NURSAN İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

NURSAN iş başvurusu, özellikle de mühendislik alanında çalışmak isteyen kişiler için iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Yalnızca mühendislik değil, satış; üretim ve imalat, AR-GE ve teknik alanlarında da birçok iş alımı holding tarafından yapılmaktadır.

Kablo ve kablo demetlerindeki bileşenler alanında birçok çalışma yapan NURSAN, ülkemizin parlak holdinglerinden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Su ve hava değişimlerine karşı korumalı kablolar üreten holding, son zamanlarda yapmış olduğu atılımlar ile özellikle de AR-GE ve mühendislik alanlarında birçok NURSAN iş başvurusu yapılmasına neden olmuştur.

Firmanın, 3 farklı konumda (Kütahya, Bulgaristan ve İstanbul) 2 bin 600 çalışanı bulunmaktadır. toplam şirketin kaplamış olduğu alan ise 41 bin metrekaredir. Satış yaptığı bölgeler ise neredeyse Dünya’nın dört bir yanını kapsamaktadır. Uzak doğu, Amerika ve Avrupa; en çok satış yapılan bölgelerin başında gelmektedir.

Şirketin genel ve nihai amacı ise güler yüzlü ve esnek bir üretim hattı sağlamak, kendisine gelen tüm müşterileri memnun bir şekilde göndermektedir. Hem daha sağlıklı satış hem de daha düşük maliyete üretim konularında özellikle de şirket tarafından birçok atılım yapıldığı görülmektedir.

NURSAN İş Başvurusu Yapılabilecek Kollar Nelerdir?

Genel olarak elektrik ve elektronik mühendisliği alanlarından başvuru alan NURSAN iş başvurusu sürecinde birçok bölümün mezunlarına kucak açmaktadır. Şirket tarafından en çok talep gören alanlar, önem sırasına göre şu şekildedir:

  • Elektrik ve elektronik mühendisliği
  • Elektrik (MYO)
  • İşletme
  • Elektronik teknolojisi
  • Elektrik ve elektronik teknikerliği

NURSAN Hakkında En Merak Edilen Sorular

Birçok büyük şirkette olduğu gibi, NURSAN için de birçok bilinmeyen nokta bulunmaktadır. NURSAN iş başvurusu yapmaya hazırlanan birçok kişi tarafından, en çok merak edilen soruları yazımızın bu bölümünde sizler için yanıtlamaya çalıştık.

NURSAN’da Ne İş Yapılır?

NURSAN, özellikle de kablo konusunda özelleşmiş bir firmadır. Otomobillerde bulunan tüm elektrik işlerinde kullanılan kablo demetlerinin üretimi, tasarımı ve AR-GE çalışmalarını yürütmektedir.

NURSAN’ın Sahibi Kim?

Kablo üretim ve tasarım firması NURSAN’ın sahibi, Erol ERGAN ve Aldo Bruno Dapei’dir. Bu iki isim ayrıca firmanın kurucu sahipleri olarak da bilinmektedir. Holding bünyesindeki sermaye, yatırım ve finansman alanlarında ikilinin grup çalışmaları ışığında kararlar alınmaktadır.

NURSAN Kablo Nerede?

NURSAN Kablo, KOSB’de üretim yapmaktadır. KOSB birçok kişi tarafından, Kütahya Organize Sanayi Bölgesi olarak da bilinmektedir. Fabrika ve yönetim merkezi aynı konumda yer almaktadır.

NURSAN Kablo Genel Müdürü Kimdir?

Çağatay ÜSTÜNDAĞ, 3 Mart 2021 tarihinden beri NURSAN Kablo genel müdürü olarak görev almaktadır. Yaptığı işler ile şirkete değer katan Üstündağ, uzun bir süre daha konumunda sabit kalacak gibi görünmektedir.

NURSAN Çelik Neden Kapandı?

2017 yılında, NURSAN Çelik; bir süreliğine üretime ara vermiştir. Bu ara vermenin nedeni ise vergi borçlarıdır. Borçlarını ödemeyi başaramayan şirketin hemen her iş kolundaki çalışanları, iş bırakma eylemi yaparak şirketin üretimi durdurmasını sağlamışlardır.

NURSAN Hospital Neden Kapandı?

Firmanın sağlık kolundaki birimi olan NURSAN Hospital de vergi borçları nedeni ile 9 Aralık 2015 tarihinde hizmeti durdurmuştu. Hastane uzun bir süre boyunca boş kalarak, çürümeye terk edilmişti. Söz konusu yaşananlar, dönemin en sansasyonel olaylarından birisi olarak kabul edilmektedir.

Web sitemizin bu yazısında, NURSAN iş başvurusu süreciniz ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgileri sizler ile paylaştık. Yorumlar bölümünden hem kendi NURSAN iş başvurusu sürecinizi paylaşabilir hem de diğer okurlarımızın tecrübelerini ve şirket hakkındaki görüşlerini okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu