İçecek ve Gıda Sektörü

Nusret İş Başvurusu

Nusret iş başvurusu ve kariyer imkanları. Nusr-et iş başvuru formunu doldurarak dünyanın en büyük markalarından biri olan Nusret Et lokantalarında çalışabilirsiniz. Nusret iş ilanları ve daha fazlası için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Nusret Hakkında Kısaca Bilgi

2010 senesinde Etiler’de Nusret Gökçe ve Mithat Erdem ortaklığı ile tüketicilerine kapılarını açan ve Steakhouse kültürünü o günden şimdiye hızlı bir şekilde yayan Nusr-Et Steakhouse, leziz etleri, son derece hızlı servisi ve butik konseptiyle pazarın önderliğini devam ettirmektedir.

Çok kısa bir zaman içinde yemek kültürüne eğlenceli ve leziz yeni bir yorum getiren Nusr-Et Steakhouse, 2012 senesinde Doğuş Grubu iştiraklarından D.ream ile ortak olarak daha da güçlenmiştir.

Etiler Nispetiye Caddesinde bulunan, yerinde et müdavimlerinin olmazsa olmaz mekanı şeklinde hizmet sunmaktadır. Et severlerin olmazsa olmaz mekanı olan Nusr-Et Steakhouse’da en iyi ve en kaliteli et çeşitlerini bulabilirsiniz. Nusr-Et Steakhouse, mükemmel servisi ile olağanüstü lezzetleri konuklarının beğenisine sunarak, yeni deneyimler yaşatıyor.

Nusret Gökçe Kimdir?

Nusret Et mağazalarının sahibi olan Nusret Gökçe dünya çapında bir üne sahiptir. Dünyada Salt Bea ismiyle tanınan Nusret, et pişirme ve tuzlama şekli ile ünlü olmuştur. Bir internet fenomeni haline gelen Nusret, Nusr-et isimli restoran zincirlerinin sahibidir. Sadece Türkiye değil dünyanın her yerinde Nusr-et et lokantaları açılmıştır.

Nusret İş Başvurusu

Nusr-et iş başvurusu yapmak için bu linke tıklayınız. Nusret kariyer sayfasında nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgiler yer alıyor. Nusret online iş başvuru formundan cv bilgilerinizi göndererek hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz. Eğer direk olarak e-posta ile iş başvurusu yapmak istiyorsanız Türkiye ve Avrupa lokantaları için yetenek@nusr-et.com.tr adresine özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Nusret ABD İş Başvurusu

Nusret Amerika et lokantalarına iş başvurusu yapmak için career@nusr-etus.com e-posta adresine cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Nusret Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar İş Başvurusu

Nusret Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar et lokantalarına iş başvurusu yapmak için careers@nusr-et.ae e-posta adresine cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Nusret İngiltere İş Başvurusu

Nusret İngiltere et lokantalarına iş başvurusu yapmak için talent@nusr-et.us e-posta adresine cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Nusret İş İlanları

Nusret iş ilanları için bu linke tıklayınız. Nusret Linkedin profili üzerinde yer alan iş ilanlarını listeleyebilir ve dilerseniz Linkedin üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

Nusret İletişim Bilgileri

Adres: Dikilitaş, Üzengi Sk. No:8, 34349 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: (0212) 304 15 00
Web Sitesi: https://www.nusr-et.com.tr/

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Jv mariotta Stark hause çalıştım turunç restorant da 6 sene vok restaurant 5 sene Big cehefs 10 sene calıştım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu