Ulaşım Sektörü

Burulaş İş Başvurusu

Burulaş iş başvurusu ve personel alımı. Aday başvuru programından sisteme kayıt olabilirsiniz. Burulaş Linkedin ağı üzerinden de iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Detaylar haberimizde.

Burulaş Hakkında Kısaca Bilgi

Burulaş, Bursa’da toplu taşıma hizmetleri sunan bir şirkettir. Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Burulaş, şehir içi ve şehirlerarası ulaşımı sağlayan otobüs, tramvay, metro ve teleferik gibi farklı ulaşım araçlarıyla hizmet verir.

Burulaş, Bursa’nın çeşitli noktalarında geniş bir güzergah ağına sahiptir ve şehir içi ulaşımı kolaylaştırmak için çeşitli hatlarda seferler düzenler. Ayrıca, şehirlerarası ulaşımı sağlayan otobüs seferleriyle de Bursa’nın çevresindeki diğer şehirlere seyahat imkanı sunar.

Şirket, genellikle Bursa’da yaşayan veya şehri ziyaret eden kişilerin toplu taşıma ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli hizmetler sunar. Bu hizmetler genellikle şehrin farklı bölgelerini birbirine bağlayan hatlar üzerinde seferler düzenlemekten, bilet satışı ve abonelik sistemlerine kadar uzanır.

Burulaş, şehir içi ulaşımı daha erişilebilir ve düzenli hale getirmek adına Bursa’da önemli bir rol oynamaktadır.

Burulaş Geçmişi

Faaliyetlerine 1998 yılında başlayan Burulaş, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalışan bir firmadır. Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği ile belediyenin ortak iştirakleri sonucunda kurulan bu firma Bursa halkına en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

BursaRay’da toplamda 38 istasyon bulunur. Aynı zamanda bu istasyonların 7 tanesi yer altında bulunmaktadır. İki hatlı bu güzergahın uzunluğu 39 kilometredir. Karayolundan bağımsızdır.

Otobüs işletmelerinde ise, 2007 senesinde 84 otobüs ile Burulaş kurulmuştur. Aynı zamanda çevreyi koruyan ve aynı zamanda konforlu otobüslerle Bursa halkına hizmet veren Burulaş Bursa’nın 7 ilçesinde toplam 481 otobüsle hizmet sunmaktadır. Eğitimli personeli ile Bursa halkına en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır. 24 saat hizmet sunan bu otobüs işletmelerine personel alımları devamlı yapılmaktadır.

Burulaş’ın diğer bir hizmeti olan Burttam’da Bursa’lı vatandaşlarımıza hizmet sunmaktadır. Ayrıca Budo, Deniz Uçağı, Helitaksi ve Terminal hizmetleri de bulunmaktadır. Bu kadar büyük bir yelpazeye sahip olan şirkette de her zaman iş istihdamı doğar. Bursa halkı için hem ulaşımda kolaylık olan Burulaş aynı zamanda da işsiz vatandaşlarımıza da iş imkanları sunmaktadır.

Burulaş’ın temel amacı Bursa halkına güleryüzlü bir anlayış ile en kolay yoldan ulaşım imkanları sağlamaktır. Bunun için eğitimli personel ve kaliteli müşteri anlayışı gerekmektedir. Bu yüzden Burulaş işe aldığı personelini iyi bir şekilde eğitmektedir ve Bursa halkına layık olacak ciddiyette ve ekip çalışmasına uyacak şekilde işi öğretmektedir. Bu kurumda çalışmak kariyeriniz açısından çok önemlidir.

Burulaş İş Başvurusu

İş imkanları için 444 9916 numaralı telefon üzerinden de destek alabilirsiniz. Burulaş insan kaynakları uzmanlarına iş konusunda sorularınızı sorabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak Burulaş aday programına katılabilirsiniz.

Burulaş İş İlanları ve bu şirkette çalışan diğer personellerle iletişim kurmak için buraya tıklayarak Linkedin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Burulaş İletişim Bilgileri

Adres: Odunluk Mah. İzmir Yolu Akpınar Cd. No:6/1 16265 NİLÜFER / BURSA
Telefon: 0224 452 52 44
Web Sitesi: https://belgelendirme.burulas.com.tr/

11 Yorum

  1. Lise mezunu 37 yasinda otobus şoförü tüm belgelerim tam. İse ihtiyacım var, Burulaş bünyesinde çalışmaktan onur duyarim.5302463014

  2. Bursa gemliğe yeni taşındım dört çocuklu aileyiz.kendim ve çocuklarım için iş bakıyorum yardımcı olursanız sevinirim Saygılarımla

  3. Ben Mahmut Başak İstanbul dan gemliğe yeni taşınmış bulunmaktayım.Evliyim dört çocuklu aileyiz.Çalişmiyorum iş konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.saygilarimla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu