Hastane İş İlanları

Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu, Ankara’da açılan hastanenin ardından giderek artmaya başladı. Hastanenin çok fazla personel alımı ihtiyacı bulunmaktadır. Siz de bu açıktan faydalanabilirsiniz.

Ülkemizin birçok noktasına şehir hastaneleri yapılmaktadır. Şehir hastanelerine başvurular da açılan hastaneler ile birlikte artmaktadır. 28 Ekim 2022’de açılan hastanenin personel alımı için şartlar, yasalar ve bilmeniz gerekenleri web sitemizin bu yazısında sizler ile paylaşacağız.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu Şartları

Hastaneye iş başvurusu yapabilmeniz için aşağıdaki şartlara uyum sağlamanız gerekmektedir. Siz de başvuru yapmadan önce bu şartlara uyum sağlayıp sağlamadığınızı gözden geçirebilirsiniz.

  • En az lise mezunu olmalısınız,
  • Başvuru yaptığınız iş ile ilgili bölümden mezun olmak,
  • Orta ve üzeri seviyede (B1 ve üzeri) İngilizce bilmek ve konuşabilmek,
  • İnsan ilişkilerinde güçlü olmak ve ikili ilişkilerde başarılı olmak,
  • Kendini geliştirmeye açık olmak,
  • Askerlik görevini yerine getirmiş olmak (Erkek adaylar için geçerlidir.)

Etlik Şehir Hastanesi Maaşları Ne Kadar?

Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu yaptıktan sonra çevre hizmetleri alanında çalışmaya başlayabilirsiniz. Genellikle hizmet alanında çalışan kişilerin maaşı asgari ücret ve birkaç yüz lira üzerinde olmaktadır. Çalışma saati 8 saattir. Üç vardiyalı çalışılmaktadır. Çalışan kişiler işçin servis ve yemek de yine bulunmaktadır.

Etlik Şehir Hastanesi Kaç Personel Alacak?

Yeni açılan hastanenin 3 bin 500 kişilik alım yapacağı duyurulmuştu. İş başvuruları 2022 yılında açıldı. Ekim ayından itibaren birçok insan başvuru yapmaya başladı.

Etlik Şehir Hastanesinin Sahibi Kim?

Etlik Şehir Hastanesinin sahibi Türkerler Holding’tir. İşletmesi bu holding tarafından yapılmaktadır. Ancak sahibi devlettir. Yap-İşlet-Devret modeli uygulanmaktadır.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Özel Mi Devlet Mi?

Ankara Etlik Şehir Hastanesi hem özel hem de devlet tarafından iş birliği ile yürütülmektedir. Günümüzün popüler yürütme modellerinden olan Yap-İşlet-Devret modeli bu hastanede de geçerlidir.

Etlik Şehir Hastanesinin Başhekimi Kim Oldu?

Bülent GÜNGÖRER, 2022 yılının eylül ayında alınan karar ile birlikte, “Koordinatör Başhekim” olarak atanmıştır. Acil Tıp Uzmanı Doktora Öğretim Üyesi olarak da bilinmektedir.

Ankara Etlik Nereye Bağlı?

Etlik, Keçiören ilçesine bağlı bir Ankara semtidir. Yine aynı isimde bir mahalle de semtin içerisinde yer almaktadır.

Ankara Etlik Şehir Hastanesinde Hangi Bölümler Var?

Ankara’nın en büyük ikinci hastanesi olan Etlik Şehir Hastanesinde şu bölümler bulunmaktadır: Göz Hastalıkları, KBB, Odyoloji, Ses ve Konuşma Terapisi, Diyet Polikliniği, Aile Hekimliği ve Erişkin Hemodiyaliz, Endokrinoloji bölümleri bulunmaktadır.

Web sitemizin bu yazısında Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu için bilmeniz gereken bilgileri sizler ile paylaştık. Sizin iş başvurusu süreciniz nasıl geçti? Yorumlar bölümünden diğer başvuru yapanların deneyimlerini okuyabilir, kendi tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu