Market İş İlanları

Şok Market İş Başvurusu

Şok Market iş başvurusu yapmak için Şok insan kaynakları ve kariyer sayfasından özgeçmiş ve cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Şok iş ilanları ve personel alımı.

Şok Marketler Hakkında Bilgi

1995 senesinde kuruluşu gerçekleşen ŞOK Marketler T.A.Ş., 2011 yılının Ağustos ayı itibari ile Yıldız Holding firmalarından Gözde Girişim öncülüğünde bir ortaklık tarafınca satın alındı. Satışla beraber konseptini tamamıyla yenileyen Şok Market, mağazalarını baştan sona yeniledi, müşterilerin bilmiş olduğu ve alışmış olduğu markalı mamulleri uygun koşullarla tüketicilerine sunmaya start verdi.

72 il içerisinde 2250’den fazla mağaza ile hizmet sunan ŞOK Marketler T.A.Ş., mağazalarına giren her bir tüketicinin zevkli, kaliteli ve ekonomik alışveriş seviyesinden hoşnut olarak ayrılmasını sağlamak emeliyle faaliyetlerini devam ettiriyor.

Tüketicilerimiz Şok’ta neler bulacak?

Müşterimiz, Şok mağazalarında kategorisinin öncüsü markaları bulacak. Markalı mamullerin dışında kimi öncü markalar Şok’a özel ambalaj ve gramajlı mamuller üretecek.

Taze ürün gruplarını müşterilerimize sunmak için faaliyetlerimizi devam ettireceğiz. Meyve – sebzede öncelikli hedefimiz kalite ve rekabetçi ücretler olacak. Beyaz ve kırmızı ette iddialı bir reyon kurduk. Zengin şarküteri türleriyle de tercih noktası olacağız. En ehemmiyetlisi raflara koyduğumuz ürünlerimizi tarlaya ve imalat yerine kadar takip edeceğiz. Bütün mamuller Şok kalite çemberinden geçmektedir. Mamuller 4 bin değişik parametreye göre muayene ediliyor.

Yeni periyotta müşterilerimizin markalı ürün gereksinimlerini gidermek suretiyle yola çıktık ve ülkemizde bulunmayan bir konsept kurduk.

Şok Market İş Başvurusu

Şok Market iş başvurusu yaparak sizde A101 çalışanı olabilirsiniz. Bu linke tıklayarak Şok Market iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Şok Marketlere dilerseniz bizzat giderek de iş başvurusu yapmanız mümkündür. Cv dosyanızı elden teslim ederek Şok Market çalışanı olabilirsiniz.

Şok Market İş İlanları

Şok Market iş ilanları ve çalışanlarla iletişim kurmak, online cv ve özgeçmiş göndermek için Şok Market Linkedin sayfasını da kullanabilirsiniz.

Şok Market İletişim

Şok Market Adres Bilgisi: Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak No:35 B/1 Üsküdar İSTANBUL
Şok Market Telefon: 0850 221 11 00
Şok Market Web: https://www.sokmarket.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu