Market İş İlanları

Migros İş Başvurusu

Migros iş başvurusu yapmak oldukça basit. Migros kariyer sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurarak anında başvuru yapabilirsiniz. Migros iş ilanları ve eleman hakkında detaylar sayfamızda.

Migros Marketler Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye’nin en büyük süpermarketlerinden bir tanesi de Migros’tur. Migros bir İngiliz kuruluşudur ve BC Partners ismindeki bir İngiliz fonuna aittir. Çeşitli temel gıdaların, kozmetik ürünlerin ve elektronik ürünlerin satıldığı bu market İstanbul’da Fahrettin Kerim Gökay tarafından hizmete sunulmuştur.

Migros, toplamda 415 markete ve 11 Macro Center’e sahiptir. Ayrıca 12 5M bulunmaktadır. Günümüzden toptan satış, telefonla satış ve internet üzerinden satış gibi destekler vermektedir. Müşterilerine çeşitli alışveriş imkanları sunmaktadır.

Migroslar çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Sizde bunları fark etmişsinizdir. M Migroslar sadece temel tüketim ihtiyaçlarını satar. Bu Migroslar da yiyecek satılmaz. MM Migroslar ise daha geniş ürün seçeneklerine sahip olanlardır. MMM Migroslar ise gıda ve genel tüketim ihtiyaçları dışında tekstil, elektronik ürünleri de bünyesinde barındırır. Ayrıca çeşitli kitapları ve kozmetik ürünleri de bu Migroslar da bulabilirsiniz. 5M Migroslar ise en büyüğüdür ve gıda dışında tekstil ürünleri, elektronik ürünler, kitaplar ve kozmetik ürünleri müşterilerine satar.

2007 senesinde Migros, Koç grubu tarafından Moonlight Capital S.A isimli İngiliz firmasına devredilmiştir.

Migros İş Başvurusu

Migros’ta çalışmak istiyorsanız bu linke tıklayarak Migros iş başvurusu yapabilirsiniz. Özgeçmiş dosyanızı doldurarak Migros insan kaynakları departmanına yollayabilirsiniz.

Migros İş İlanları

Linkedin üzerinde güncel Migros iş ilanları yayınlanmaktadır. Bu linke tıklayarak Linkedin üzerinde yer alan açık iş pozisyonlarını listeleyerek size uygun bir pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Migros Kendi Aracıyla İş

Migros’ta çok farklı departmanlarda birçok iş imkanı bulunmaktadır. Migros kendi aracıyla iş sistemi üzerinden aracınızla çalışmak istiyorsanız bu sayfa üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Migros İletişim

Migros Adres Bilgisi: Atatürk Mah. Turgut Özal Caddesi No:7 34758 Ataşehir / İSTANBUL
Migros Telefon: 0 216 579 30 00
Migros Web: https://www.migros.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu