Otomotiv Firmaları

Yazaki İş İlanları ve Yazaki İş Başvurusu Formu

Yazaki iş ilanları için kariyer sayfasında bulunan Yazaki iş başvurusu formunu doldurmanız yeterlidir. Yazaki Mudanya iş başvurusu ve Gemlik Yazaki iş ilanları için sayfamızı inceleyiniz.

Yazaki Hakkında

Yazaki 1929 yılında Japonya’da Sadami YAZAKI tarafından kurulan bir otomotiv firmasıdır. Kablo donanımı imal eden bu firma zamanla Japon ekonomisinin ve otomotiv sektörünün gelişmesi ile büyüdü.

Yazaki, dünya üzerinde 38 ülkede yer alan dev bir firmadır. 175 üretim ve satış merkezinin aktif olduğu günümüzde uluslar arası pazar payı ise %24 gibi büyük bir rakamdır. Dünyanın en büyük kablo donanımı malzemelerini ve parçalarını üreten firma olarak bilinen YAZAKI, bu üretmiş olduğu parçaları aynı zamanda tedarikte etmektedir. Kablo donanımı için gerekli olan parçaları üreten ve kaliteli bir üretimi benimseye bu marka, teknolojinin en son nimetlerini kullanarak satmış olduğu ürünlere garanti de vermektedir.

Yazaki, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Okyanus ülkelerinde üretim ve satış temsilcilikleri açmıştır. Çok geniş bir alana yayılan bu marka birçok insana iş istihdamı yaratarak da ülkelere ekonomik açıdan destek olmaktadır.

Yazaki, Türkiye’de açmış olduğu Mudanya ve Gemlik fabrikalarında dönem dönem personel alımı yapmaktadır. Bursa’da yer alan bu fabrikada personel olmak istiyorsanız açık iş pozisyonlarını listeleyebilirsiniz. Sizlere vereceğimiz Yazaki insan kaynakları sayfası üzerinden kariyer sayfasını inceleyebilir, iş başvurusu yapabilir ve insan kaynakları ile alakalı diğer konuları okuyabilirsiniz. Cv dosyanız ile başvurunuzu da kariyer.net üzerinden yapabilirsiniz.

Yazaki İş İlanları

Yazaki iş ilanları için tıklayınız. Yazaki kariyer sayfası üzerinden firma iş ilanlarını görebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yazaki İş Başvurusu Formu

Yazaki iş başvurusu formu için tıklayınız. Yazaki Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını görebilir ve online iş başvuru formunu doldurarak cv dosyanızı Yazaki insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Yazaki Mudanya İş Başvurusu

Yazaki Mudanya iş başvurusu için üst kısımda verdiğimiz Yazaki resmi web sayfasını ya da Linkedin sayfasını kullanabilirsiniz.

Gemlik Yazaki İş İlanları

Gemlik Yazaki iş ilanları için Linkedin sayfasını kullanabilirsiniz. Üst kısımda verdiğimiz linkler üzerinden açık iş pozisyonlarını listeleyebilirsiniz.

Yazaki Sakarya İş Başvurusu

Yazaki Sakarya iş başvurusu yaparak Sakarya’da bulunan Yazaki fabrikalarında çalışabilirsiniz.

Gemlik Yazaki Fabrikası İş Başvurusu

Gemlik Yazaki Fabrikası iş başvurusu ve diğer Yazaki iş başvuruları için üstte verdiğimiz linkleri kullanabilir ve Yazaki insan kaynaklarına cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu